Wszystkie treści dostępne na tej stronie jak i moje filmy na youtubie są dostępne za darmo. Wszystko co tutaj widzisz, filmy, zdjęcia jak i muzyka są tworzone przeze mnie na własnym sprzęcie i za własne pieniądze. Nie jestem wspierany finansowo przez żadną firmę czy organizację i tak jak większość kupuję sprzęt, który mi pasuje za własne ciężko zarobione pieniądze.

Łowiectwo (i filmowanie) to moja pasja, którą chciałbym się podzielić i przy okazji zarazić innych. Prezentuję tutaj swoje osobiste spojrzenie na łowiectwo, pokazuję jak sam poluję i staram się przekazać swoje doświadczenia (o ile to możliwe). Z kontaktu z widzami wiem, że niektóre filmy czy rady pomogły im w jakiś sposób, co daje mi dodatkową satysfakcję.

W tym całym prowadzeniu strony i kanału youtube są rzeczy, które można mieć za darmo lub niskim kosztem (widziałeś może mój projekt kamery noktowizyjnej? ), jak i takie, które kosztują całkiem sporo. W tej chwili filmuję już dosyć leciwą kamerą, która swoja najlepsze dni ma już za sobą (w tej chwili jest ponownie w serwisie 🙁 ), więc rozglądam się za nową. Przy okazji może warto byłoby przejść na rozdzielczość 4k, dla tych którzy oglądają moje filmy na dużym tv. Podobnie ma się sprawa z filmowaniem nocnych polowań. Wielu widzów prosi o więcej filmów z polowania na dziki w nocy, ale bez inwestycji w noktowizję i termowizję niewiele da się w tej sprawie zrobić, a jest to spory wydatek.

Mam sporo innych pomysłów, które chciałbym zrealizować ale finanse są główną przeszkodą. Wszystkie te pomysły da się szybciej zrealizować z Twoją pomocą! Poza tym wolałbym być wspierany przez widzów, niż sponsorów i reklamy. Z tego też względu założyłem konto Patreon.

Jak działa Patreon?

Patreon jest platformą do płatnej subskrypcji, poprzez którą fani (patroni) deklarują jaką kwotę mogą co miesiąc przekazać wybranemu twórcy, w zamian za różne nagrody. Są różne poziomy pomocy i odpowiednie do nich nagrody, począwszy od dostępu do postów na Patreonie, do wcześniejszego dostępu do filmów zanim ukażą się na youtubie, czy unikalnych i wcześniej nie publikowanych treści. Każda pomoc się liczy i można zadeklarować wpłatę zaczynając od $1 ( w tej chwili $1+VAT=$1.23 wychodzi jakieś 3,47 zł). Z mojego punktu widzenia, na Pateonie powstaje społeczność która ma decydujący wpływ na to jakie filmy powstaną w przyszłości, jakie tematy powinienem poruszyć, jak również mogą liczyć na bezpośredni kontakt ze mną i pomoc z mojej strony. Więcej szczegółów można znaleźć w poście Patreon – najczęściej zadawane pytania.

Become a Patron!

Jak jeszcze można pomóc?

Jeżeli masz sprzęt fotograficzny, wideo czy coś to mógłbym wykorzystać podczas polowania i potem pokazać napisz mi maila. Dużo strzelam, elaboruję swoją amunicję i zawsze przydadzą się łuski, pociski, itp.

Zaproś mnie na polowanie! Lubię spotkania z innymi myśliwymi i chętnie nakręcę film w innym łowisku.

Przede wszystkim jednak proszę o udostępnianie filmów i postów swoim znajomym i w mediach społecznościowych. W tej chwili jest już ponad 20,000 subskrybentów na youtubie, lajków na Facebooku, itd. Pomóż mi dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców!.

Dziękuję i Darzbór!

RoeStalker